בקרו אותנו בפייסבוק
English

אירועי בוטיק קטנים

רוצים לחגוג אירוע אצלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם מלא

כתובת המייל

טלפון


מסעדות מומלצות בתל אביב

מסעדת מל ומישל Mel & Michelle בולטת בנוף המסעדות האיטלקיות לאירועים קטנים בתל אביב

תפריט מל ומישל

מסעדת מל ומישל, מסעדה איטלקית קטנה במרכז העיר התוססת, היא חוויה של טעמים עשירים, מנות משובחות וגם אווירה נפלאה! המסעדה, לצד אירוח הסועדים שמגיעים אליה בכל ערב, מציעה גם מרחב מתאים לערוך בו אירועי בוטיק קטנים. זו יכולה להיות מסיבת יום הולדת או אפילו חתונה אינטימית וצנועה. זו יכולה להיות מסיבת חברה או אפילו אירוע של השקת מוצר חדש. מסעדת מל ומישל היא מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב שמאפשרת את ההזדמנות לשלב בין כל העולמות: תפאורה שקשה להתעלם ממנה, מקום קטן חמים וביתי, וכמובן – אוכל איטלקי המשלב במסגרתו יצירתיות, חומרי גלם נהדרים וגם הגשה מושקעת, הנותנת מקום של כבוד לכל אחד מרכיבי המנה והופכת את אירוע הבוטיק לייחודי.

מסעדת מל ומישל מציעה תפריט עשיר בטעמים מצוינים, שאותו ניתן לשלב במסגרת האירוע הקטן. אם אתם מעוניינים בטעמים איטלקיים טובים, במנות מגוונות, אך עונתיות, תוכלו ליהנות מכל זה ואף יותר. התפריט של מל ומישל, שיוגש באירוע, יביא, וישירות אל השולחן, את המטבח האיטלקי הכל כך מוכר ואהוב, וגם יציג את היופי המקסים של רכיביה של כל מנה ומנה. המנות, שחלקן מנות בשר, אחרות מנות של פסטה טובה, וגם לא מעט מנות המתאימות לצמחוניים, מייצרות חוויה של טעמים ומראה שקשה להתעלם ממנו. אתם לא מוכרחים להתפשר על האיכות ועל הטעם באירוע שלכם. אתם גם לא חייבים לבחור במקום בנאלי, במקום שרבים אחרים ערכו בו את האירוע שלהם. מסעדת מל ומישל היא ההזדמנות שלכם להציע לאורחים אירוע מסוג אחר. אירוע של טעמים איטלקיים, של אווירה אינטימית ומקום מסוגנן. וכמובן, בל נשכח גם את היינות הטובים, המוגשים לאורך האירוע, את הקוקטיילים ואת הליקרים המתוקים. כל אלה משתלבים מצוין לצד התפריט עצמו ומוגשים בכוסות יין מבריקות.

מסעדת אירועים קטנים מל ומישל שבתל אביב משלבת בין קלאסיקה מוכרת, המציעה מנות מסורתיות יותר, לבין עכשוויות, עם מנות חדשניות ומפתיעות. מסעדת מל ומישל היא, ללא ספק, מקום נהדר לערוך בו אירוע בוטיק קטן, אירוע אינטימי ומיוחד מאד, אירוע שבו לכל מנה, לכל טעם וכמובן גם לכל אורח, ישנו מקום של כבוד.