בקרו אותנו בפייסבוק
English

מסעדה איטלקית רומנטית בתל אביב

מסעדה איטלקית רומנטית בתל אביב

מסעדת מל ומישל Mel & Michelle - מסעדה איטלקית רומנטית בתל אביב

תפריט מל ומישל

טלפון להזמנת שולחן במסעדת מל ומישל

מל ומישל היא לא רק חוויה קולינרית. כפי שתואר קודם, מל ומישל, הינה מסעדה איטלקית רומנטית בתל אביב קטנה ומעוצבת ככזו.

מקומה של “מל ומישל” בסבך האורבני של תל אביב נותן לה את קסם רומנטי, גם בשל המרחב האינטימי הקטן (המקום מיועד לאירועי בוטיק קטנים עד 40 איש). מתאימה היא לאותן זוגות הרוצים להעביר ערב שקט ורומנטי יחד עם המנות המיוחדות, היינות, המוזיקה הפריזאית המושמעת ברקע ואף לאותם גברים הרוצים להציע במעמד המסעדה התקדמות כלשהי ביחסים בין אם מעבר משותף לדירה ועד להצעות נישואין מרגשות.

עבורינו הבחירה שלכם במסעדה הקטנה והרומנטית שלנו במעמדים מרגשים אלו היא לא דבר של מה בכך. ב”מל ומישל” נכונים להביא את אותו אירוע פרטי, אינטימי, מרגש וכמובן רומנטי לרמת ביצוע מושלמת עליהם חלמתם. בפנייה אלינו מראש ובשיתוף פעולה מלא נייצר יחד את אותה אווירה קסומה ורומנטית אליה אתם שואפים – במיוחד אם מדובר בהצעת נישואין מרגשת.

חוויה ממקור ראשון לרומנטיות ב”מל ומישל” הצליח לתאר כתב מעריב יעוז סבר שביקש לאתר עבורו ועבור בת זוגתו מסעדה איטלקית עם אווירה רומנטית. לאחר שלא מצא מבוקשו בכל אזור השרון בו הוא גר הגיעו הוא למסעדה הקטנה שלנו – בתל אביב.

חווייתו של יעוז סבר ובת זוגתו:

“כבר בכניסה למקום, כשהבחנו בתפאורה, הבנו שהגענו למקום הנכון. השולחנות העדינים, הטאפט על קיר אחד, שעון הסבא הכבד, הדלת למטבח שמזכירה את דלתות הזכוכית-עץ של פעם ובעיקר האווירה. כן, אווירה, המילה שהופכת מקום תעשייתי למסעדת בוטיק.

באופן מדהים, בזכות גרם המדרגות שניצב בקצה המסעדה ומוביל לשירותים, הזכירה לנו המסעדה מקום דומה שהיינו בו בירח הדבש בוונציה לפני כמעט שבע שנים. גם המוזיקה הצרפתית-איטלקית שהתנגנה חרש ברקע, והשירות המדויק, הזכירו לנו עיירה איטלקית הרבה יותר מאשר מסעדה ישראלית טיפוסית. למרבה השמחה, גם האוכל לא נפל מהאוכל הוונציאני בהרבה”.

מל ומישל – מסעדה איטלקית רומנטית וים תיכונית בתל אביב.