בקרו אותנו בפייסבוק
English

מסעדה איטלקית רומנטית

מסעדות איטלקית רומנטית

מסעדת מל ומישל Mel & Michelle
מסעדה איטלקית רומנטית

תפריט מל ומישל

טלפון להזמנת שולחן במסעדת מל ומישל

מסעדה איטלקית רומנטית באווירה האורבנית המיוחדת של תל אביב מחייבת עימה את מיטב הפסטות, במיטב החומרים שנעשים במירב האהבה. ל”מל ומישל” מגוון רחב של פסטות נהדרות, טעימות לחך. הפסטות בתפריט נותנות ל”מל ומישל” את הניחוח של מסעדה איטלקית רומנטית אמיתית. מעבר על תפריט הפסטות רק יוסיף לכם לאווירה של מסעדה איטלקית רומנטית.

הפסטות של “מל ומישל”:

פסטה ממולאת – פסטת ארבעים חלמונים תוצרת בית.

פנה פוטנסקה – עגבניות צלויות, טאסוס, אנשובי וצ’ילי – פירוש שמה של מנת הפנה פוטנסקה הוא “גבירות הערב” והכוונה היא לגבירות שאירחו גברים בבתי הבושת של איטליה בימים עברו. זו מנה שלמעשה הורכבה ככל הנראה ממה שהיה בנמצא באותו רגע. לקחו את קערת הנשנושים ושפכו לתוך מחבת עם קצת פסטה ואיזו עגבנייה שהייתה בחוץ כמה ימים. הוסיפו קצת זיתים, צלפים, אנשובי וכך באה לעולם מנה קלאסית שפוקדת אותנו ב”מל ומישל”.

ניוקי פריזאי – בצקניות גבינה מוזהבות בקרם כמהין – הניוקי הוא מעדן העשוי מתפוחי אדמה אפויים או מבושלים מעורבבים עם קמח ופרמז’ן. הניוקי הפריזאים עשויים מבצק צרפתי קלאסית שנקרא .זהו בצק מבושל ורב גוני המשמש להכנת מיני פחזניות, אקלרים ולחמניות. “Pate a choux”.

ריזוטו ביאנקו – נתח ביישון ביתי על ריזוטו לבן וגרידת לימון – אחת ממנות הדגל של המסעדה שהומלצה אף על ידי יעל לאור ממגזין “מאקו”.

במשך השנים שחלפו מאז פתח השף – ניר ויימן, את מל ומישל, מיצבה עצמה המסעדה כמסעדה איטלקית רומנטית בתל אביב ומיוחדת, קטנה ומושקעת בכל פרט ופרט.

מל ומישל ממוקמת ברח’ בן יהודה 155 בתל אביב ומושפעת מסגנונות אירופיות קלאסיות. במסעדה וילונות בחצי גובה שמאפשרים הצצה לרחוב התזזיתי של בן יהודה, ציורי שמן קטנים וממוסגרים, קירות מצופים בחרסינה מצוירת, וגרם מדרגות מעוטר בראש סוס גדול מברזל, כל זאת באווירה נעימה, רומנטית וחמימה.

מל ומישל – מסעדה איטלקית רומנטית.