בקרו אותנו בפייסבוק
English

מסעדות מומלצות בתל אביב

מסעדות מומלצות בתל אביב

מסעדת מל ומישל Mel & Michelle
מהמסעדות המומלצות בתל אביב

תפריט מל ומישל

טלפון להזמנת שולחן במסעדת מל ומישל

השפע הקולינרי הרחב שמציעה תל אביב בתחום המסעדות הוא רחב לאין שיעור. כעיר השואבת לתוכה את היצע הבילויים הרחב, הצבעוני והססגוני ביותר יש כמובן מה להציע כשמדובר גם במסעדות הרבות הפזורות בעיר, כשהמבחר הוא כמובן ענק ומתפרס פיזית וקולינרית להמון מקומות, ריחות, צבעים וטעמים.

כשפונים לשמוע על מסעדות מומלצות בתל אביב שמה של מסעדת מל ומישל ברחוב בן יהודה 155 בתל אביב עולה בכל דיון. בשנים שחלפו מאז פתח ניר ויימן את מל ומישל מיצבה עצמה כאחת המסעדות המומלצות בתל אביב – איטלקית קטנה ומושקעת. אין זה דבר של מה בכך, להיות מסעדה איטלקית טובה באמת בישראל.

מסעדה רומנטית כשל מל ומישל מושפעת השפעות אירופיות קלאסיות, עם בר קטן ואינטימי. במסעדה וילונות בחצי גובה שמאפשרות הצצה לרחוב התזזיתי של בן יהודה, ציורי שמן קטנים וממוסגרים, קירות מצופים בחרסינה מצוירת, וגרם מדרגות מעוטר בראש סוס גדול מברזל, כל זאת באווירה נעימה וחמימה.

בתחילת ינואר חגגה “מל ומישל” 5 שנים, ולמרות ש-5 שנים הם פז”מ בלתי מבוטל בנוף המקומי של מסעדות איטלקיות בתל אביב, עד עכשיו באמת הורגש על ידי הבעלים ניר שהמסעדה בהתהוות, בהבשלה. היום עומדים הם בגאווה ובסוג של בגרות פיזית ונפשית במסעדה רומנטית זו ומשקיעים בה את הכל, כל יום מחדש.