מנשא לתינוק מבד

מנשא בד הוא סוג של מנשא העשוי מבד נעים ונלבש על הגוף. זה יכול לשמש לנשיאת תינוק או פעוט, ויש לו הרבה סגנונות ועיצובים שונים.

מנשאי בד עשויים בדרך כלל מבד כותנה או במבוק. הם נוחים יותר ללובש אותו מאשר סוגים אחרים של מנשאים, כמו מנשא פיזיולוגי, מכיוון שהם מפזרים משקל באופן שווה ואינם מפעילים לחץ על אף חלק בגוף.

העיצובים הפופולריים ביותר עבור מנשאי בד הם עטיפות, מתלים, mei tais ומנשאים מובנים רכים (SSCs). עטיפות הן פיסות בד ארוכות העוטפות את פלג הגוף העליון של הלובש בדרכים שונות כדי ליצור כיס לשבת בו הילד. מתלים דומים לעטיפות אך יש להם שתי רצועות כתף במקום אחת.

מנשא בד לתינוקמנשא לתינוק מבד

מנשא בד הוא סוג אחד של מנשא נח ויש סוגים שונים. מנשאי בד משמשים לרוב הורים שרוצים לשאת את ילדיהם בצורה טבעית יותר, ללא ידיים ולמרחקים של הליכה במקומות שבהם אי אפשר ללכת עם עגלה.

מנשאי בד עשויים בדרך כלל מכותנה או חומרים טבעיים אחרים, הנוחים להורה ולילד כאחד. הם גם מאפשרים ללובש אותו להתקרב לתינוק, מה שמספק להם מגע פיזי טוב יותר וזמן התקשרות.

ניתן להשתמש במנשאי בד לכל סוגי הילדים, כולל תינוקות ופעוטות. לעתים קרובות הם לובשים לפרקי זמן ארוכים ללא אי נוחות או גירוי ללובשת או לילד.

מנשא הבד הוא סוג של מנשא שקיים כבר זמן רב. זה לא פופולרי כמו המנשאים המודרניים יותר, אבל זה עדיין אופציה טובה להורים שרוצים לשאת את התינוקות שלהם בצורה טבעית ונוחה יותר.

במנשא הבד ניתן לשימוש מלידה ועד גיל 18 חודשים בערך, מה שהופך אותו לאחד ממנשאי התינוק העמידים ביותר בשוק. החיסרון של סוג זה של מנשא הוא שהוא אינו מציע תמיכה כמו סוגים אחרים כגון מנשא קשיח או עטיפה, כך שייתכן שתצטרך להשתמש בסוג אחר של מנשא לאחר שילדך יגיע לגיל 18 חודשים.

אפשר להשיג את המנשאים במגוון של צבעים אופנתיים כמו צבע מנומר, כחול, לבן ושחור.

הוראות שימוש במנשא בד: